Turinio kūrimo galimybės su „NANLITE“ apšvietimu
2020-03-11 |

Turinio kūrimas tapo paprastesnis, įvairesnis nei kada nors anksčiau. Projektai, kuriuos galėjo įgyvendinti profesionalios, turinčios didelį biudžetą filmavimo, fotografavimo įmonės, dabar yra lengvai įgyvendinami visiems, turintiems svajonę.

Kaip pats „NANLITE“ prekės ženklas teigia, jog atsižvelgdami į vartotojų poreikius, į kokybės kontrolę bei produktų detales, sukūrė mažo dydžio, ypatingos šviesos įrangą. 

„NANLITE FORZA“ šviesų kolekcija pasižymi galingumu, paprastu valdymu bei dienos šviesos diodais. Šiuo metu asortimente yra „FORZA 500“, „FORZA 300“„FORZA 60“ LED lempos bei kitos.

  • „NANLITE FORZA“ šviesos suteikia pastovią šviesą. Filmuojant tamsoje, visada gausite dienos šviesos efektą. 

  • Būtent ši šviesų grupė yra pritaikyta transportavimui ir kurti turinį įvairiose lokacijose. Jos yra lengvos ir neužima daug erdvės. „FORZA 60“ sveria 0,82 kg,  „FORZA 300“ sveria 2,3 kg, o „FORZA 500“ 2,5 kg. Lempas nesunku nešti specialioje rankinėje, kuri yra komplekte.

  • Nepaisant dydžio, svorio - jos yra galingos: „FORZA 60“ - 6732 liumenai,  „FORZA 300“ - 29440 liumenų, o „FORZA 500“ - 46613 liumenų. 

  • „NANLITE FORZA“ paprasta valdyti - tereikia prisijungti prie WIFI ryšio, išmaniajame telefone ir nustatyti reikiamą apšvietimą.

  • Šviesų ventiliatoriai yra tylūs ir patvarūs, todėl nebūsite trukdomi papildomu garsu, kuomet kursite vaizdo įrašus.

  • Asortimente yra šviesdėžės, kurios padeda sukurti tolygų apšvietimą.

  • Šios kolekcijos produktai puikiai tiks fotografams, vlogeriams, interviu kūrėjams ir pan., padės sukurti norimą aplinkos vizualą bei atmosferą.

Dar vienas iš „NANLITE“ asortimento produktų yra „NANLITE halo 14“ apšvietimo lempa. Tai vienas iš paprasčiausių ir geriausių sprendimų nuotraukų ar vaizdo įrašų kūrėjams, makiažo meistrams, ar turinio kūrimo bendruomenei. Ši lempa pasižymi ypatinga savybe - įdomia žiedo forma, kuri perteikia švelnią, šešėlio nesuteikiančią šviesą bei filmuojamo žmogaus akyse atsispindinčius šviesos žiedelius. Su ja, kiekvienas žmogus, gali padaryti ryškų ir kokybišką kadrą, naudojant išmanųjį mobilųjį telefoną ar sisteminį fotoaparatą.

Kitas „NANLITE“ sprendimas yra erdvę taupantis, idealiu apšvietimu pasižymintis „NANLITE Compac 20“ komplektas, į kurį įeina 3 skirtingi šviesos šaltiniai: vienas aukštesnis trikojis ir du mažesni. Šios šviesos tinka apšviesti portretus, interviu, tiesiogines transliacijas, maisto fotografiją, vlogerių vaizdo įrašus ir pan. Spalvos yra tikslios, lengva pakeisti šviesos kryptį arba sudėlioti norimą kompoziciją. Jeigu norite sufokusuoti tam tikrą objektą vaizdo įraše, pavyzdžiui, filmuojate konkretų maisto patiekalą,  šios lempos jį apšvies tinkamai ir nebus mirksėjimo. Nepaisant to, kur filmuosite, ar profesionalioje studijoje, ar kitose lokacijose , šviesos srautas bus pakankamas ir vaizdo kokybė aukščiausia.

Susiję produktai