Plataus asortimento, pasižymintis aukščiausia kokybe ir geriausia kaina RODE prekės ženklas
2020-03-30 |

Australų gamintojas RODE dar 90-aisiais metais sukūrė garso įrašymo prietaisus ir dabar mes turime vieną iš įtakingiausių pasaulinių prekės ženklų. Australijos ministras pirmininkas Hon Malcolm Turnbull teigė, jog RODE mikrofonai yra legenda, jie geriausi pasaulyje ir tai yra nepaprastos istorijos dalis. RODE mikrofonai pasižymi ilgamete patirtimi, kokybe ir profesionalumu.

RODE gamintojas ir toliau kuria naujus produktus, pasitelkdamas vaizduotę suteikia kūrėjams aukščiausią kokybę už gerą kainą. Dauguma RODE mikrofonų turi galimybę stiprinti ar mažinti dažnio jautrumą, pavyzdžiui, kuomet norite įrašyti garsą iš toli, galite jautrumą sustiprinti. Tai tik viena iš puikių savybių, tačiau yra dar daugiau savybių ir kiekvienas gali pasirinkti norimą mikrofoną iš tikslinės kategorijos, apie kurias Jums papasakosime.

RODE mobiliesiems telefonams:

 • RODE i-XY mikrofonas Apple mobiliesiems įrenginiams. Šiuo mikrofonu galėsite įrašyti audio stereo garsą iki 96 kHz. Garsas bus tikslus ir aiškus, o metalinis korpusas padidins patvarumą, ir atsparumą elektromagnetiniams trikdžiams. Mikrofonas i-XY sveria vos 40 gramų. Vartotojų nuomone, šis mikrofonas yra paprastas ir naudingas garso įrašymui, ir sunku patikėti, jog televizijos ar interneto laidą yra įmanoma įrašyti mobiliuoju telefonu, naudojant i-XY mikrofoną. Įsivaizduokite važiuojantį traukinį, kuomet įrašant garsą į telefoną, atsiranda papildomų, trukdančių garsų. Šis mikrofonas puiki išeitis, kad tų garsų neliktų.

 • RODE SC6-L Mobile Interview Kit mikrofonas mobiliems įrenginiams, tinkantis įrašyti interviu. Kuomet reikia greito įrašymo, SC6-L suteiks galimybę greitai ir paprastai tai padaryti, o garsas bus raiškus. Viduje yra kryptinės kondensatoriaus kapsulės bei mikrofonas turi tvirtą kabelį. Tai palengvins filmų aktorių, televizijos laidų ir transliacijų vedėjų darbą, kadangi judant, mikrofonas tvirtai laikysis ir nepraleis nereikalingo garso. Mikrofonas turi dvi TRRS jungtis ir vieną ausinių išvestį, garsą galima įrašyti bet kuria kryptimi. Tai puikus sprendimas, kai norite pasidalinti įrašu iškart jį įrašius, nes mobiliajame telefone galėsite jį parengti klausymui.

 • RODE SmartLav+ visiems mobiliems telefonams. Viduje yra aukštos kokybės įvairiakryptė kondensatoriaus kapsulė, dėl kurios garsas sklis iš viso mikrofono, užtikrindamas kokybę ir universalumą. Skleidžia 20Hz - 20kHz dažnių diapazoną. Tinka Android ir iOS programinėms įrangoms. SmartLav+ puikiai tiks transliacijoms, filmams, televizijos laidoms arba ten, kur yra įvairių garso trikdžių. 

 • RODE Lavarier GO yra profesionalus nešiojamas mikrofonas, skirtas naudoti įvairiausiose srityse, turintis 3,5 mm TSR jungtį, kad būtų galima susieti su RODE Wireless GO ir daugeliu kitų įrašymo prietaisų su šia jungtimi. Jis sukurtas, kad galėtų veikti bet kokioje transliacijoje, įrašo sklandų garsą visose aplinkose. Jis apdengtas polistireniniu putplasčio gaubtu, kuris apsaugo nuo vėjo sukeliamo triukšmo. Taip pat šį mikrofoną galima prisegti su tvirtu spaustuku, kad įrašymo metu galėtumėte laisvai judėti. Garsą galima įrašyti bet kokia kryptimi, 20 Hz - 20 kHz dažnių diapazone. Jis nėra įkraunamas, veikia įjungtas į įrenginį. 

RODE live transliacijoms:

 • RODE M1 mikrofonas skirtas gyvo garso dinamiškam pasirodymui. Viduje integruota galinga išvesties neodimio kapsulė, o korpusas yra ergonomiškas, lengvas ir tvirtas. Kuomet šis mikrofonas yra laikomas rankose, nesigirdi beveik jokio triukšmo. Mikrofonas yra idealus tiems, kurie groja gitara, būgnais ir kitais mušamaisiais instrumentais. Jis yra Cardioid, tai reiškia, jog priima garsą iš priekio ir šonų, atmeta garsą iš galo.

 • RODE M1-S gyvo garso mikrofonas su užrakinamu jungikliu. Taip pat viduje turi galingą neodimio kapsulę. Jis yra lengvas ir patogus kiekvienam atlikėjui ar vedėjui, sveria 360 gramų. Triukšmas yra labai mažas, kuomet garsas yra įrašomas. Pavyzdžiui, atliksite pasirodymą arenoje ar kitoje scenoje, kuomet pridėjus mikrofoną prie lūpų, girdisi šioks toks čežėjimas. Tai su šiuo mikrofonu, jis bus labai menkas.

 • RODE M2 gyvo garso įrašymo, sceninis mikrofonas. Jis yra Supercardioid, tai reiškia, jog priima garsą iš priekio ir šonų, atmeta garsą iš galo 150 laipsnių kampu. Jame yra mygtukas, kurį paspaudus galėsite mikrofoną išjungti ir įjungti. Tai menininkams suteiks daugiau universalumo, jie galės jį valdyti kada tik norės, pasirodymo metu. Turi 35Hz - 20kHz dažnio diapazoną. Jis sukurtas, kad scenoje būtų užtikrintas aukščiausios kokybės pasirodymas.

RODE studio:

 • RODE NTG5 studijoje naudojamas mikrofonas. NTG5 yra akustinio garso, suteikiantis natūralų, neiškreipiantį garsą. Jis yra lengvas, sveria vos 76 gramus ir trumpas, vos 203 milimetrai. Jame girdisi 10 decibelų triukšmas, kuomet yra įrašomas garsas. Mikrofonas efektyviai įrašo bet kokiomis aplinkos sąlygomis. Komplekte yra WS10 priekinė apsauga, PG2-R rankena ir kiti priedai. Mikrofonas atsparus drėgmei, stipriam šalčiui ir dulkėms. NTG5 yra Supercardioid. Visiems, kurie kuria turinį studijoje, tai puiki priemonė, kadangi yra atspari įvairiems aplinkos veiksniams bei įrašo originalų garsą.

 • RODE NT1-A Cardioid kondensatorinis mikrofonas. Jis suteikia išplėstą dinaminį diapazoną, aiškumą ir aukštą SPL galimybę, kuri paprastai būdinga aukščiausios kokybės mikrofonams. Šis mikrofonas turi tik 5 decibelų triukšmo lygį ir yra pripažintas vienas tyliausių mikrofonų. Jis sukurtas gitaros ir mušamųjų instrumentų meistrams bei tinka naudoti namuose įkurtoje studijoje. Vartotojai tikina, jog šis mikrofonas vertas kiekvieno cento, nes yra aukščiausios kokybės.

 • RODE K2 mikrofonas yra Cardioid, Figure 8 (priima garsus iš priekio ir galo, o atmeta garsus iš šono) bei įvariakryptis. Mikrofonas taip pat yra itin žemo triukšmo, turintis platų dinaminį diapazoną. Mikrofone naudojamas vožtuvo stiprintuvas. K2 turi iš plieno pagamintą galvutę, pats korpusas yra matinis, pagamintas iš nikelio. K2 turi tris XLR jungtis, skirtas prijungti prie maitinimo šaltinio. Vartotojai tikina, jog mikrofonas yra sukurtas, kad primintų klasikinius studijos mikrofonus, tačiau yra žymiai geresnis ir tylesnis nei dauguma jų.

RODE video :

 • RODE Stereo VideoMic X transliacijoms skirtas, uždedamas ant kameros ar fotoaparato, stereofoninis mikrofonas. Viduje yra akustiškai suderintos kondensatoriaus kapsulės ir subalansuotos mini - XLR ir Mini-jack/3,5 milimetrų išvestys. Pats mikrofonas yra lengvos ir tvirtos aliuminio konstrukcijos, puikiai tinka profesionaliam naudojimui, užtikrinant atsparumą radijo dažnių trikdžiams. Vartotojas gali reguliuoti lygius nuo -10dB iki +20dB. Stereo VideoMic X turi apsaugą, kuri apsaugo nuo pašalinių, vėjo sukeliamų garsų. Mikrofonas yra Cardioid, turi 40Hz - 20kHz dažnių diapazoną. Maitinimo šaltinis yra 9V baterija ir +48V Phantom power. Mikrofone esančios šviečiančios indikatoriaus lemputės aiškiai matomos net ryškiausioje dienos šviesoje. Filmuojant patalpoje, balsas bus aiškus, kaip ir filmuojant lauke.

 • RODE VideoMic Pro kompaktiškas, kondensatorinis mikrofonas dedamas ant kameros ar fotoaparato. Mikrofone yra kapsulė su mažesniu triukšmu ir didesniu jautrumu. VideoMic Pro yra 150 milimetrų ilgio ir lengvas, sveria 85 gramus. Viduje yra 9V baterija, kuri veikia iki 70 valandų. Taip pat turi 3,55 mm stereo Mini-jack išvestį, jis yra dvigubas monofoninis mikrofonas. Mikrofonas yra subalansuotas taip, kad būtų sumažintas išorinis garsas bei vibracija ir visas dėmesys būtų nukreiptas į objektą prieš kamerą, tad triukšmingoje aplinkoje girdėsis tikslus Jūsų įrašas.

 • RODE Stereo VideoMic Pro Rycote stereofoninis mikrofonas, skirtas kamerai ar fotoaparatui. Jame yra 9V baterija, kuri gali veikti daugiau nei 100 valandų. Dažnio diapazonas yra 40Hz - 20kHz. Mikrofonas puikiai tinka, norint įrašyti tikroviško garso sceną, gyvo garso muziką ar sporto renginį. Dėl savo ergonomiškos formos, mikrofonas tinka DSLR, paprastoms vaizdo kameroms bei padidinto jautrumo kameroms. Pasižymi 20dB lygio padidinimu, specialiai sukurtas teikti aukštą kokybę DSLR fotoaparatams.

RODE bevieliai:

 • RODE Filmmaker Kit skaitmeninė belaidė sistema filmų kūrėjams. Gali įrašyti garsą 100 metrų atstumu. Sistemos maitinimo šaltinis gali būti USB laidas arba 2AA baterija. Komplekte yra siųstuvas, imtuvas, transliacijų Lavalier mikrofonas. Imtuvo esančiame ekrane yra OLED ekranas, kuriame galima matyti lygį, akumuliatoriaus būseną, kanalo pasirinkimą, nutildyti garsą. Įrenginį galima tvirtinti prie diržo ar drabužių ir patogiai judėti, Lavalier mikrofonas užtikrins aukščiausią kokybę. Sistema taip pat yra įvairiakryptė, ja paprasta naudotis ir kaip visi RODE mikrofonai, pasižymi ilgu baterijos veikimu.

 • RODE Newsshooter Kit skaitmeninė, belaidė sistema, skirta įrašyti naujienas ir jas pranešti. Sistema įrašo iki 100 metrų atstumu. Imtuve yra OLED ekranas. Sistemoje gali būti naudojamos AA baterijos, NP-F baterija arba maitinimo šaltinis USB. Taip pat yra užrakinama XLR įvestis bei ausinių išvestis siųstuve. Kūrėjai tikina, jog yra patenkinti šia belaide sistema, nes viskas yra viename rinkinyje, balsas aiškiai įrašomas, paprasta naudoti ir yra tinkamas tiek laukui, tiek viduje esančiose patalpose.

 • RODE TX-M2 aukštos kokybės, kondensatorinis mikrofonas. TX-M2 yra universalus, puikiai subalansuotas, belaidis mikrofonas, skirtas dainininkams, pranešėjams, žurnalistams. Lengvai poruojamas su RX-DESK ir RX-CAM imtuvais, užtikrindamas raiškų garsą ir neįtikėtinai mažą triukšmą. Įrašyti garsą galima 100 metrų atstumu, todėl idealiai tinka filmų kūrėjams. Maitinimo šaltinis yra LB-1 ličio jonų baterija, dėl kurios, vienu įkrovimu galima naudoti iki 10 valandų arba 2AA baterijos, kurios veiks daugiau nei iki 6 valandų. Mikrofone yra Cardiodid kapsulė.

RODE broadcast:

 • RODE Broadcaster kondensatorinis mikrofonas, priimantis garsą iš jo galo, priešingai nei statmenas mikrofonas. Mikrofonas profesionaliai įgarsina vokalą, todėl dauguma radijo stočių renkasi būtent šį mikrofoną. Broadcaster skleidžia labai mažą triukšmą, jame yra filtras, kuris apsaugo nuo mikrofono kapsulės apkrovos ir garso iškraipymo. Dažnio diapazono atsakas yra 20HZ - 20kHZ. Mikrofonas yra Cardioid, turi 3 XLR išvestis. Maitinimo šaltinis +24V ir +48V baterijos. Pasak, vartotojų, klausytojai iškart pastebi garso kokybę, garsas yra malonus ir aiškus.

 • RODE Reporter įvairiakryptis transliacijų ir interviu mikrofonas, turintis apsaugą nuo vėjo. Mikrofonas turi kryptinę dinaminę kapsulę. Dažnio atsakas specialiai pritaikytas atkurti balsą, jog būtų maksimaliai suprantamas ir aiškus balsas, bet kokiomis sąlygomis. Novatoriškas daugiasluoksnis tinklelio krepšelis apsaugo mikrofoną nuo aplinkos triukšmo. Dažnių diapazonas yra 70Hz - 15kHz, turi 3 XLR išvestis. Su šiuo mikrofonu yra garantuojamas profesionalus rezultatas.

 • RODE PodMic dinaminis tinklalaidžių mikrofonas. Mikrofonas turi subalansuotą garsą, su vidiniu pop filtru, kad būtų sumažinta vibracija. PodMic yra labai tvirtas, pagamintas iš metalinės konstrukcijos. Jis yra Cardioid, priima garsą iš priekio ir šonų, atmeta iš galo. Jis turi 3 XLR išvestis.

RODE Podcast:

 • RODE Podcaster mikrofonas skirtas tinklalaidžių studijai ( tinklalaidė - internete patalpintos vaizdo arba garso laidos). Mikrofonas yra Cardioid. Dažnių diapazonas yra 40Hz-14kHz. Tinka tiek Windows, tiek Mac programinei įrangai. Turi 3,5 mm ausinių išvestį, kuomet iškart galima išgirsti įrašytą garsą. Puikiai tinka balso atpažinimo programinei įrangai. Galima garsą įrašyti tiesiai į kompiuterį, naudojant USB laidą bei šis laidas yra mikrofono maitinimo šaltinis. Šis mikrofonas puikiai tinka Youtube vaizdo įrašams, tinklalaidėms ir bet kuriam kitam turiniui, kuriam reikalingas profesionalus balso perdavimo mikrofonas. Taip pat jis puikiai tiks muzikantams, dainininkams, kurie nori prisijungti per USB jungtį ir turėti gerą garso kokybę.

Susiję produktai