Šventinės nuolaidos, specialūs pasiūlymai nauja GoPro nuolaidos DJI nuolaidos Ekspozicinės / naudotos prekės nauja Likučių išpardavimas nauja Naujienos mūsų parduotuvėje nauja HERO10 veiksmo kamera nauja HERO9 veiksmo kamera HERO8 ir MAX veiksmo kameros nauja HERO7 veiksmo kameros HERO 6,5,4,3/3+ veiksmo kameros GoPro originalūs priedai ir aksesuarai Kitų gamintojų priedai ir aksesuarai Mavic 3 / Mavic 2 / Enterprise serija / Air 2 / Mini dronai DJI Air 2S nauja DJI Mini 2 nauja DJI CARE dronų draudimas DJI FPV sistema Matrice M300 / 200 / 600 platformos kūrėjams Phantom 4 RTK / Pro+ dronai nauja Robotas Robomaster S1 nauja Inspire 2 / PRO dronai Žaisliniai Tello dronai Spark dronai Ronin 4D / RS 2 / RSC 2 serija nauja OM5 stabilizatoriai telefonams nauja DJI Action 2 kamera nauja DJI Pocket 2 kamera nauja OSMO Action kamera nauja OSMO Pocket kamera nauja Hasselblad A6D-100c NIR / A6D-100c fotoaparatai GoPro filtrai GoPro kamerų laikikliai DJI kamerų priedai Filtrai DJI dronams Įvairūs priedai DJI dronams Priedai profesionaliems fotoaparatams Kiti aksesuarai NanLite šviestuvai ir aksesuarai nauja Lume Cube LED apšvietimas nauja Ledgo nauja Rotolight nauja Saramonic mikrofonai nauja Yurbuds ausinės sportui The Pirate Bay gero garso ausinės Rode mikrofonai nauja Tascam mikrofonai nauja JOBY priedai telefonams JOBY priedai veiksmo kameroms JOBY priedai fotoaparatams Populiarūs RAM laikikliai GoPro kameroms ir telefonams RAM B grupė - 1" ball RAM C grupė - 1.5" ball RAM D grupė - 2.25" ball RAM E grupė - 3.38" ball RAM HOL grupė vaizdo registratoriams, planšetiniams kompiuteriams, telefonams RAM Vehicle grupė Kiti RAM elementai Lowepro kuprinės ir dėklai nauja B&W International lagaminai MC Cases lagaminai ir kuprinės DJI dronams nauja HPRC Plaber dėklai ir lagaminai Kitų gamintojų dėklai Įvairių gamintojų dronai ir priedai Kitos įvairių gamintojų veiksmo kameros ZHIYUN stabilizatoriai išmaniesiems telefonams ir fotoaparatams bei priedai nauja Elektriniai paspirtukai ir riedžiai Pebble išmanieji laikrodžiai RC hobio prekės Promaksa - Get the BEST dovanų kuponai Atomos monitoriai nauja Wiral nauja Vallerret nauja EcoFlow nešiojamos baterijos nauja Atminties kortelės GNARBOX mobilus kompiuteris montažui PGYTECH priedai veiksmo kameroms ir DJI dronams Vidvie baterijų bankai ir papildomi priedai XSories ausinės ir įvairūs aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms SP Gadgets priedai ir tvirtinimo elementai dviračiams SmallRig nauja NiSi nauja Pro-mounts nauja Hollyland nauja
Naujasis GoPro KARMA Grip
2017-02-01 |

Iki dabar visi matėme daugybe vaizdo įrašų darytų su GoPro kameromis, kur dėl drebėjimo ir kratymo būna sunku suvokti, kas iš tikro vyksta. Nors elektroninis vaizdo stabilizavimas naujosiose Hero5 kamerose tikrai padeda tačiau rezultatai visgi yra nepalyginami su Karma Grip pagalba išgautais vaizdais.

 

Nors €350 nėra labai pigu, tačiau kaina yra konkurencinga kitų 3-ašių stabilizatorių, esančių rinkoje, atžvilgiu, ir suteikia daug daugiau lankstumo naudojant GoPro kameras.

 

Šis stabilizatorius yra paruoštas naudoti su Hero5 Black kameromis, bet jei turite Hero4 Black arba Silver kameras galite įsigyti tam skirtą įdėklą už €35, taip pat neužilgo laukiamas ir įdėklas skirtas Hero5 Session kameroms. Kadangi Karma Grip tiesiogiai susijungia su kamera per USB-C ir Micro-HDMI lizdus, jie sudaro bendrą sistemą kuri suteikia ir maitinimą kamerai, ir jos valdymą nuo stabilizatoriaus rankenos.

 

Ant rankenos yra mygtukai įjungimui, filmavimo bei fotografavimo rėžimams keisti, paleisti ir sustabdyti filmavimą taip pat ir kameros pasvirimo kampo užraktą, kuris taip pat rodo baterijos išsikrovimo lygį. Įprastai kamera visada būna nukreipta į priekį, nesvarbu kaip belaikytumėte rankeną, bet nuspaudus palinkimo užrakto mygtuką, kalite ja nukreipti žemyn ar aukštyn nuo horizonto, ir tuomet išlaiko kamerą toje pozicijoje. Spustelėjus du kartus, kamera seks jūsų judesius, taigi galite judėti aplink norimą objektą išlaikydami jį kadre.

 

Kontroliuoti kameros palinkimo kampą atskirai galimybės deja nėra. Karma Grip taip pat negali būti pastatytas ir ant rankenos neturi tvirtinimo trikojui. Tačiau GoPro pridėjo tvirtinimo žiedą kuris dedasi tarp rankenos ir kameros, kuris leidžią stabilizatorių pritvirtinti prie bet kurio GoPro arba kitų gamintojų laikikliu kurie naudoja atitinkamą jungtį.

 

Žvelgiant toliau GoPro žada prailginimo kabelį kuris sujungs stabilizatorių ir kamerą. Taip galėtumėte uždėti stabilizatorių ant šalmo ar kitų laikiklių, o rankeną pritvirtinti prie kūno ar kuprinės patogiam įjungimui ir valdymui.

 

Baterija yra į kraunama, suteikia apie valanda ir 45 minutes veikimo, ir užtrunka 6 valandas, kad pilnai įkrauti naudojant 1 Ampero srovės įkroviklį. Ganėtinai ilgas įkrovimo laikas atsižvelgiant į tai jog baterija yra integruota, bet naudojant GoPro Supercharger įkroviklį, turėtu sutrumpėti iki dviejų valandų. USB-C jungtis naudojama įkrauti stabilizatorių ir kamerą, bet taip pat gali būti naudoja ir perkelti medžiaga iš kameros, neišimant jos ir Karma Grip.

 

Nors kameros elektroninis stabilizavimas ir stipriai sušvelnina vaizdą, bet norint jį naudoti filmavimo rezoliucija negali būti didesnė nei 2.7K ir kadrų per sekundę skaičius negali viršyti 60. Karma Grip panaikina šiuos limitus ir leidžia pilnai išnaudoti visas kameros galimybes.

 

Nors garso iš stabilizatoriaus dažniausiai nesigirdės, tačiau filmuojant labai tylioje aplinkoje kameros mikrofonai jį vis tiek užfiksuos, deja ši problema yra visuose mažuose stabilizatoriuose skirtuose veiksmo kameroms ar mobiliesiems telefonams, kuriuose motorai yra prie pat įrenginio.

Trumpas foto reportažas:

Susiję produktai