Šventinės nuolaidos, specialūs pasiūlymai nauja GoPro nuolaidos DJI nuolaidos Ekspozicinės / naudotos prekės nauja Likučių išpardavimas nauja Naujienos mūsų parduotuvėje nauja HERO10 veiksmo kamera nauja HERO9 veiksmo kamera HERO8 ir MAX veiksmo kameros nauja HERO7 veiksmo kameros HERO 6,5,4,3/3+ veiksmo kameros GoPro originalūs priedai ir aksesuarai Kitų gamintojų priedai ir aksesuarai Mavic 3 / Mavic 2 / Enterprise serija / Air 2 / Mini dronai DJI Air 2S nauja DJI Mini 2 nauja DJI CARE dronų draudimas DJI FPV sistema Matrice M300 / 200 / 600 platformos kūrėjams Phantom 4 RTK / Pro+ dronai nauja Robotas Robomaster S1 nauja Inspire 2 / PRO dronai Žaisliniai Tello dronai Spark dronai Ronin 4D / RS 2 / RSC 2 serija nauja OM5 stabilizatoriai telefonams nauja DJI Action 2 kamera nauja DJI Pocket 2 kamera nauja OSMO Action kamera nauja OSMO Pocket kamera nauja Hasselblad A6D-100c NIR / A6D-100c fotoaparatai GoPro filtrai GoPro kamerų laikikliai DJI kamerų priedai Filtrai DJI dronams Įvairūs priedai DJI dronams Priedai profesionaliems fotoaparatams Kiti aksesuarai NanLite šviestuvai ir aksesuarai nauja Lume Cube LED apšvietimas nauja Ledgo nauja Rotolight nauja Saramonic mikrofonai nauja Yurbuds ausinės sportui The Pirate Bay gero garso ausinės Rode mikrofonai nauja Tascam mikrofonai nauja JOBY priedai telefonams JOBY priedai veiksmo kameroms JOBY priedai fotoaparatams Populiarūs RAM laikikliai GoPro kameroms ir telefonams RAM B grupė - 1" ball RAM C grupė - 1.5" ball RAM D grupė - 2.25" ball RAM E grupė - 3.38" ball RAM HOL grupė vaizdo registratoriams, planšetiniams kompiuteriams, telefonams RAM Vehicle grupė Kiti RAM elementai Lowepro kuprinės ir dėklai nauja B&W International lagaminai MC Cases lagaminai ir kuprinės DJI dronams nauja HPRC Plaber dėklai ir lagaminai Kitų gamintojų dėklai Įvairių gamintojų dronai ir priedai Kitos įvairių gamintojų veiksmo kameros ZHIYUN stabilizatoriai išmaniesiems telefonams ir fotoaparatams bei priedai nauja Elektriniai paspirtukai ir riedžiai Pebble išmanieji laikrodžiai RC hobio prekės Promaksa - Get the BEST dovanų kuponai Atomos monitoriai nauja Wiral nauja Vallerret nauja EcoFlow nešiojamos baterijos nauja Therabody nauja SONOS nauja Atminties kortelės GNARBOX mobilus kompiuteris montažui PGYTECH priedai veiksmo kameroms ir DJI dronams Vidvie baterijų bankai ir papildomi priedai XSories ausinės ir įvairūs aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms SP Gadgets priedai ir tvirtinimo elementai dviračiams SmallRig nauja NiSi nauja Pro-mounts nauja Hollyland nauja
GoPro „Live Stream” - daugiau kokybės ir patogumo!
2021-09-08 |

Pastebėjome, kad klientams dažnai iškyla klausimas, kaip naudojantis GoPro veiksmo kameromis, atlikti tiesioginę transliaciją „Live Stream”. Ši funkcija nors ir nesudėtinga, tačiau naujiems GoPro savininkams gali pasirodyti kebli. Šiame įraše trumpai aptarsime kodėl jūs turėtumėte pasirinkti būtent GoPro jei svarstote apie kamerą tiesioginėms transliacijoms, bei žingsnis po žingsnio kaip naudoti „Live Stream” funkciją.

GoPro veiksmo kamerų privalumai naudojant „Live Stream” 

  • Puiki video kokybė - naudojant kamerą gerai apšviestose vietose, ji Jums suteiks puikią vaizdo kokybę, ryškias spalvas bei stabilizuos visus nereikalingus virpesius.

  • Dydis ir patogumas - GoPro kameros išsiskiria savo dydžiu lyginant su įprastomis kameromis. Jos lengvos bei užima nedaug vietos.

  • Vandeniui ir smūgiams atspari - telefonai ar profesionalios kameros negali pasigirti tokiu atsparumu aplinkos veiksniams kaip GoPro, todėl su šiomis veiksmo kameromis daryti „Live Stream” galite net ten kur su įprastomis kameromis ar telefonais tai būtų neįmanoma.

  • Platus kampo kamera - GoPro turi papildomą galimybę filmuoti ypač plačiu kampu. Tai praverčia transliuojant video kuriame daug veiksmo/greičio. Nukreipus kamerą į save, užfiksuosite ne tik save bet ir tai kas vyksta aplink.

  • Begalė panaudojimo būdų - kopiate į kalnus, plaukiate banglente, važinėjate motociklu ar šokate iš lėktuvo su parašiutu. Savo GoPro galėsite pritvirtinti betkur ir transliaciją padaryti dar įspūdingesnę.

Kaip naudotis „Live Stream” funkcija GoPro kamerose

Senesni GoPro kamerų modeliai nepalaiko tiesioginės transliacijos galimybių, todėl norint “stream’inti” Jums prireiks vienos iš žemiau pavaizduotų kamerų. Atkreipkite dėmesį, kad naudojant GoPro Max “Live Stream’ui”, Jums reikės naudoti “HERO mode” funkciją.

Į savo išmanujį telefoną parsisiųskite „GoPro Quick” aplikaciją. Ji prieinama Android ir iOS vartotojams. Bevieliu būdu prijunkite kamerą prie telefono (tam jums prireiks įjungto telefono Wi-Fi ryšio ir “Wireless Connections” GoPro veiksmo kameroje).

Atidarę „GoPro Quick” programėlę ir paspaudę kameros ikoną dešiniajame viršutiniame kampe, pasirinkite kamerą, su kuria norėsite pradėti transliaciją ir spustelėkite mygtuką “Control Your GoPro”

Atsidariusiame lange atitinkamai spustelėkite “Live” ir po to “Setup Live” ikonas.

Sekantis žingsnis būtų pasirinkti platformą kurią naudosite savo tiesioginiai transliacijai. Galite pasirinkti bet kurią platformą iš GoPro pateikto sąrašo. Šį kartą demonstracijai naudosime tiesioginę GoPro nuorodą. Tai patogus ir greitas būdas “stream’inti” savo video. Priminsime, kad šį transliavimo būdą gali naudoti tik „GoPro Subscription” įsigiję vartotojai. Jei transliuosite video pasirinkę Facebook, Twich, Youtube ar kitas platformas - mokamos GoPro narystės nereikės, tačiau gali prireikti turėti susikūrus paskyrą minėtuose puslapiuose bei atitikti jų keliamus reikalavimus tiesioginėms transliacijoms.

Pasirinkus platformą atsidarys langas, kuriame bus Jūsų tiesioginės transliacijos nustatymų pasirinkimai. Pirmiausia ką reikėtų padaryti tai prijungti GoPro veiksmo kamerą prie Wi-Fi bevielio ryšio. Šiam pasirinkimui galite naudoti įprastą Wi-Fi maršrutizatoriaus ryšį, arba jei tokio neturite, vietoje kurioje esate - telefone galite susikurti asmeninį Wi-Fi “hotspot’ą”.

Sekančiuose nustatymuose, tame pačiame lange, galite pasirinkti savo tiesioginės transliacijos pavadinimą, pasirinkti jei norite išsaugoti įrašą į SD kortelę esančią GoPro veiksmo kameroje bei raišką, kuria norite transliuoti video. Pagal poreikį pasirinkę visus nustatymus spustelėkite “Continue” ikoną esančią apačioje

Naujai atsidariusiame lange jau būsite per žingsnį nuo tiesioginės transliacijos pradėjimo. Šiame lange taipogi atsiras sugeneruota transliacijos nuoroda. Ją galite išplatinti žiūrovams dar nepradėję transliacijos ir tik paspaudę “Go Live” ikoną, jūs pereisite į tiesioginę transliaciją.

Pradėję „Live Stream” turėsite galimybę stebėti jūsų tiesioginės transliacijos video kokybę, taipogi į šią transliaciją, visada patogioje vietoje bus nuoroda, kurią galėsite nukopijuoti vienu piršto paspaudimu. Spustelėje apačioje esančią ikoną “View Your Stream” turėsite progą išvysti “stream’ą” taip kaip jį mato Jūsų žiūrovai, o transliaciją sustabdysite spustelėję, raudono kvadrato baltame apskritime, ikoną.

Transliaciją žiūrovai galės matyti naudojant labai paprastą ir lengvą būdą - atsidarius interneto naršyklę ir nukopijavus ten nuorodą. Peržiūrėti įmanoma kompiuteriuose bei mobiliuosiuose telefonuose. Stebint transliaciją yra juntamas natūralus vėlavimas, dėl to nerimauti nereikia, o save stebėti be jokio vėlavimo galėsite GoPro HERO9 priekiniame ekranėlyje arba prie „Media Mod” prijungtame ekrane.

Kaip matote, šie keli žingsniai tikrai nesudėtingi, visas procesas įprastai trunka nuo minutės iki dviejų.

Linkime gražių kadrų!

Susiję produktai