Šventinės nuolaidos, specialūs pasiūlymai nauja GoPro nuolaidos DJI nuolaidos Ekspozicinės, panaudotos prekės nauja Likučių išpardavimas nauja Naujausios prekės mūsų parduotuvėje nauja HERO8 ir MAX veiksmo kameros nauja HERO7 veiksmo kameros Ankstesnės HERO kameros: 6, 5, 4, 3/3+ .. GoPro originalūs priedai ir aksesuarai Kitų gamintojų priedai ir aksesuarai Mavic 2 Pro ir Zoom / Air serija Inspire 2 / PRO dronai Phantom 4 RTK / Pro+ serija nauja DJI Spark Žaisliniai Tello dronai DJI Goggles akiniai Matrice 200/210 / 600 platformos kūrėjams Skrydžių platformos profesionalams DJI CARE dronų draudimas Robomaster S1 nauja OSMO Mobile 3 serija nauja OSMO Pocket kamera nauja OSMO Action kamera nauja Ronin-SC / S / MX stabilizatoriai nauja Hasselblad serija GoPro Filtrai GoPro kamerų laikikliai DJI kamerų priedai Filtrai dronams Įvairūs priedai dronams Priedai fotoaparatams Kiti aksesuarai NanLite šviestuvai ir aksesuarai nauja Lume Cube LED apšvietimas nauja Saramonic mikrofonai nauja Yurbuds ausinės sportui The Pirate Bay gero garso ausinės Rode mikrofonai nauja Tascam nauja Dėklai Lazdos / Rankenėlės Laikikliai Elektronika Connect dviratininkams nauja Priedai telefonams Veiksmo kamerų priedai Priedai fotoaparatams Populiarūs rinkiniai B grupė C grupė D grupė E grupė HOL grupė Vehicle grupė Kiti elementai Lowepro kuprinės ir dėklai nauja B&W International lagaminai MC Cases dėklai bepiločiams nauja HPRC Plaber lagaminai Kitų gamintojų dėklai Kitų gamintojų dronai Kitos veiksmo kameros ZHIYUN stabilizatoriai nauja Elektriniai paspirtukai ir riedžiai Pebble išmanieji laikrodžiai RC hobio prekės Atminties kortelės GNARBOX - mobilus kompiuteris montažui PGYTECH Vidvie baterijų bankai XSories aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms
Maža, labai galinga ir atspari vandeniui Lume Cube LED šviesa
2020-03-24 |

Geresnė šviesa - geresnis turinys! Toks prekės ženklo Lume Cube moto. Nesvarbu, kokioje aplinkoje kuriamas turinys, šis apšvietimas suteikia galimybę jį padaryti unikaliu ir spalvotu. „Pažinę šviesą, jūs jau nebenorėsite gyventi tamsoje“, teigė rašytojas V. Veresajevas. Su Lume Cube atsiveria laisvė valdyti šviesą, tad kviečiame susipažinti.

Lume Cube - mažytės šviesos, skirtos tiek pradedantiems, tiek profesionaliems turinio kūrėjams. Patvari, patogi ir kokybiška apšvietimo įranga, tinkanti tiek telefonams, tiek fotoaparatams, tiek kitai įrangai, kuomet norite ryškaus  ar spalvoto kadro. Vartotojai tikina, jog jų turinio kūrimo rezultatai tik gerėja, naudojant Lume Cube ir tai yra tikras stebuklas, nes iš tokių mažų prietaisų sklinda galinga ir ryški šviesa.

Ar pagalvojote, jog kiekvienas galite būti profesionalaus turinio kūrėjas? Lume Cube kūrybinis apšvietimo rinkinys mobiliesiems telefonams. Šis rinkinys neperšlampa, yra atsparus vandeniui 33 metrų gylyje, telpa kišenėje ir galima reguliuoti apšvietimą, kuris turi 1500 liumenų dienos šviesos diodus. Galite valdyti apšvietimą 18 metrų atstumu, prisijungę telefonu per bluetooth ryšį. Lume Cube kūrybinis apšvietimo rinkinys atveria naujas kūrybines galimybes. Šiame rinkinyje yra juodas Lume Cube kubas bei 3 LEE filtrų difuzoriai (švelnus, vidutinis, stiprus) ir difuzinė lemputė, skirti skleisti švelnią šviesą, nustatyti platesnį spindulio kampą, aliuminis mobilaus telefono spaustukas, su kuriuo patogiai išlaikysite įrenginį, turinio kūrimo metu, bet kokiomis sąlygomis. Su Lume-X programėle galėsite savarankiškai nustatyti ryškumą, įjungti blykstę ar nuolatinį apšvietimą, nustatyti kelis blykstės šviesos greičius. Tai puiki galimybė redaguoti ir dalintis įvairiais kadrais su draugais ar kolegomis. Viduje yra įkraunama baterija, kurią galima įkrauti micro USB laidu. Rinkinys suteiks Jums įvairias galimybes - ar filmuosite, ar fotografuosite, ar kursite vlogą, ar darysite asmenukę, turinys turės puikų apšvietimą, o tai yra pagrindinis dalykas norint gauti tobulą kadrą.

Lume Cube BI-Color LED apšvietimas kompaktiškas filmavimo ar fotografavimo prietaisas, skirtas kūrėjams, kuriems reikia greitai pritaikyti šviesą prie bet kokių filmavimo, ar fotografavimo sąlygų. LED ekranas esantis galinėje pusėje suteikia galimybę reguliuoti spalvų temperatūrą nuo 3200K iki 5600K bei ryškumą, suteikia informaciją apie apšvietimo veikimo trukmę. Puikus sprendimas tvirtinant prie fotoaparato vestuvių fotosesijoms, įvairiems filmavimams, fotografuojant lauke, kuomet yra netolygus apšvietimas. Apšvietimą galima naudoti 100% galingumu net iki 90 minučių, o 50% galingumu iki 3 valandų. Šis apšvietimas sveria 180 gramų ir turi integruotą 4040 mAh bateriją. Patogus ir kokybiškas sprendimas Jūsų ryškiems kadrams.

Lume Cube apšvietimo rinkinys v2.0 skirtas fotoaparatams, dronams, išmaniems telefonams, veiksmo kameroms ar bet kokio turinio kūrimo įrenginiams, norint gauti geresnį apšvietimą, skleisti subalansuotą dienos šviesą. Mažiausia, daugiausiai funkcijų suteikianti, profesionalios kokybės LED šviesa, skirta nuotraukoms ir vaizdo įrašams. Veikia 100% galia net iki 1,5 valandos. Su šiuo apšvietimu paprastai reguliuosite ryškumo lygius, o su komplekte esančiais filtrais - šviesos atspalvį. Galėsite pasirinkti LOW LIGHT MODE ilgai fotosesijai ar filmavimui, ar naktinei šviesai. Turintis pakankamai stiprumo, jog gali apšviesti visą kambarį. Apšvietimo lempos dydis - kaip golfo kamuoliuko. Po vandeniu galima naudoti 9 metrų gylyje, o naudojant nuotoliniu būdu, atstumas gali būti iki 18 metrų, naudojant Lume-X programėlę. Įvairūs priedai apšvietimą padės pritvirtinti prie įrenginio ir jau galėsite reguliuoti šviesą.

Lume Cube apšvietimo rinkinys v2.0 su maišeliu profesionalus sprendimas veiksmo kameroms, kuomet nesvarbu, ar saulėlydis, ar koncertas, ar renginys, ar kita veikla, Jūsų turinys turės kokybišką šviesą. Įsivaizduokite, jeigu tamsoje, po vandeniu, galėtumėte matyti. Šis įrenginys suteikia galimybę nerti į vandens gelmes, 30 metrų atstumu. Drąsiai naudokite GoPro, kitas veiksmo kameras tamsiu paros metu, prie vandens ir po vandeniu, pritvirtinę apšvietimo laikiklį prie įrenginio. Šis prietaisas yra labai patvarus, vienas LED kubas skleidžia net 1500 liumenų šviesą. Jį galima valdyti tiek rankiniu, tiek nuotoliniu būdu, telefonu prisijungus per bluetooth ryšį.

Lume Cube 2.0 plus DSLR fotoaparatui, kurį galima naudoti maksimaliu apšvietimu iki 1,5 valandos. Šio prietaiso dydis yra kaip golfo kamuoliuko, kompaktiškas, bet galingas. Kadangi komplekte yra pridėti spalvoti difuzoriai, galėsite reguliuoti norimos spalvos, temperatūros lygį. Galima šviesti po vandeniu, 9 metrų gylyje. Įrenginys yra įkraunamas USB-C laidu. Naudojant programėlę Lume-X, Android ir IOS programoms, prietaisą galėsite valdyti 18 metrų atstumu. Jis taip pat turi 360 laipsnių optinį jutiklį, leidžiantį naudoti blykstę. Taip pat galima naudoti LOW LIGHT MODE režimą, ilgesniam naudojimui. Į šį Lume Cube nešiojamąjį apšvietimo rinkinį įeina: juodos spalvos Lume Cube 2.0, šviesos stovo adapteris ir papildomi šviesos modifikavimo, ir valdymo priedai. Šio rinkinio pagalba, Jūs galėsite kurti unikalius kadrus, naudojant tiek lauke, tiek studijoje.

Susiję produktai