GoPro MAX - 6 svarbiausios šios unikalios veiksmo kameros savybės
2020-03-09 |

Kai norisi kokybiškai nufilmuoti vaizdą ir emociją perteikti kitiems, nereikia pirkti didelės, sudėtingos, profesionalios filmavimo įrangos. Šių dienų kompaktiškas ir unikalus technologinis sprendimas yra GoPro MAX kamera, su kuria įspūdžių įamžinimas tapo dar paprastesnis.

Apskritai visos GoPro kameros yra puikus sprendimas geriems kadrams, aktyviam laisvalaikiui. Tačiau naujoji GoPro MAX kamera turi dar daugiau išskirtinių savybių. Ji suteikia galimybę filmuoti lyg turėtumėte 3 kameras. Įsivaizduokite, ką stulbinančio galite sukurti su 360 laipsnių kampo režimu, kai filmuojama iš visų pusių ir yra perteikiamas platus vaizdas. Tuomet vaizdas matomas iš priekio, šono, galo ar aplink - Jums rinktis. Šokant šuoliu parašiutu perteikiama reali emocija, kurią patiria filmuojantis asmuo arba galima parodyti vandenyno gelmėse nardančio asmens matymo lauką.

Šios kameros antra geroji savybė, jog užtenka slysti nuo kalno vos vieną kartą ir vaizdo įrašo formatą galima pasirinkti norimiems socialiniams tinklams, pavyzdžiui, Instagram, Youtube ir pan.  Taip pat, galite pasirinkti net vieną iš keturių filmavimo kampų: siaurą, linijinį (be optinių iškraipymų), platų ir „MAX SuperView“ - kuris maksimaliai išlaisvina kūrybiškumą. 

Ar žinojote, jog su GoPro MAX galima užfiksuoti vaizdą, kuriame Jūs atrodytumėte lyg filmuojamas drono? Pasirodo viskas daug paprasčiau, jokio drono nereikia - pakanka GoPro MAX Grip lazdos, kuri nufilmuotame vaizde tiesiog išnyksta. 

GoPro Max kamerą galima valdyti balsu, tai labai patogu filmuojant vlogą ar užsiimant ekstremaliu sportu. Nereikia nusiimti kameros nuo „selfie” lazdos ar šalmo, nusimauti pirštinių - užtenka ištarti vieną iš keturiolikos komandų. Ši kamera turi lietimui jautrų LCD ekraną, kuriame galima matyti filmuojamą ar jau nufilmuotą vaizdą, keisti kameros parametrus. Ši funkcija yra reikalinga, kai iškart norisi pamatyti nuotrauką ar vaizdo įrašą ir jeigu nepavyksta kadras, jį pakartoti ir vėl. Pavyzdžiui, norite su draugais būti viename kadre, kai šokate į vandenį nuo uolos, GoPro Max puikus pasirinkimas.

GoPro MAX kameros lęšius reikia saugoti, tačiau užsiimant aktyvesne veikla (motokrosas, dviračiai ir pan.), rekomenduojama naudoti keičiamus organinius stiklo gaubtelius.

Susiję produktai