GoPro HERO10 įspūdžiai po mėnesio
2021-10-20 |

Jau praėjo mėnuo, kai GoPro pristatė savo naująją HERO10 kamerą. Mes, kaip ir didelė dalis mūsų klientų, jau spėjome išbandyti GoPro HERO10 realiomis sąlygoms. Na o tiems, kurie dar neturėjo galimybės ištyrinėti šios puikios kameros, pabandysime perteikti įspūdžius bei naudingiausias šios kameros savybes.

Taigi, ką naujo mums siūlo GoPro HERO10?

Procesorius

Tai turbūt reikšmingiausias patobulinimas kurio susilaukė ši kamera.

Su naujuoju revoliuciniu GP2 procesoriumi, HERO10 veiksmo kamera dirbs nepriekaištingai! Šis procesorius visiškai be jokio vargo susitvarkys filmuojant net 5.3K raiška 60 kadrų per sekundę greičiu. Pastebėsite, kaip be jokio atsilikimo galite naudotis liečiamu ekranu, o filmuota medžiaga bus dar geresnės kokybės.

Su GP2 procesoriumi HERO10 veiksmo kamera tiesiog neturi lygių, kai kalbame apie greitį, kokybę ir patikimumą, ir tai tikrai galingiausia kada nors sukurta GoPro kamera!

Beje, senasis GP1 procesorius GoPro kamerose buvo naudojamas net nuo HERO6 kameros laikų. Technologijų pasaulyje tai be galo ilgas laiko tarpas, tad GP2 procesorius buvo tikrai visų laukiamas patobulinimas.

Kamera

Nuo šiol HERO10 savininkai mėgausis dar labiau realistiškesniais vaizdais ir natūralesnėmis spalvomis. Patobulinta 23 megapikselių sensorius leis jums filmuoti 5.3K raiška net šešiasdešimties kadrų per sekundę greičiu. Ir tai išties daug! 

Filmuodami su HERO10 išgausite stebinančios kokybės sulėtintus video, o 2.7K raiška jūs filmuosite net 240 kadrų per sekundę greičiu!

Negana to, galėsite atsipalaiduoti bandant užfiksuoti geriausius kadrus - tiesiog bet kada sustabdžius 5.3K raiška, 60 kadrų per sekundę filmuotą video, išgausite 15.8 megapikselių nuotrauką, o filmuojant 5.3K raiška 30 kadrų per sekundę greičiu - net 19.6 megapikselių nuotrauką.

Jei seniau vengėte filmuoti tamsiau apšviestose vietose, tai HERO10 pakeis jūsų požiūrį į tai. Šiuo klausimu GoPro tikrai pasistengė, tad naudodamiesi HERO10 tamsesnėje aplinkoje skirtumą pajusite iškart. 

HyperSmooth v4.0

HyperSmooth GoPro kamerose ne naujiena, tačiau HyperSmooth V4.0 yra tikra sensacija! Dar labiau patobulinti algoritmai leis HyperSmooth V4.0 užtikrinti kaip niekad gerą vaizdo stabilizavimą. HyperSmooth V4.0 taipogi puikiai suderinamas su GoPro Max Lens Mod’u, tad kad ir kokia aktyvia veikla Jūs užsiimsite, visada galėsite būti tikri, jog peržiūrėdami įrašą, jame nerasite nereikalingų vibracijų ar sukrėtimų, horizontas bus visada tiesus, o vaizdo stabilizacija aukščiausios kokybės. Pagal poreikį galėsite reguliuoti HyperSmooth V4.0 stabilizavimo intensyvumą, o nestandartinėse situacijos netgi visiškai jį išjungti.

Ir dar daugiau...

Daugelis spėliojome, koks gi bus naujasis HERO10 kameros dizainas, ir kaip paaiškėjo - jis visiškai nepakito. Ar tai blogai? Tikrai ne! Beje tuo labiausiai apsidžiaugs HERO9 veiksmo kamerų savininkai. Jiems įsigijus HERO10 nereikės galvoti apie pakartotinį papildomų priedų, tokių kaip kameros dėklų, baterijų ar ND filtrų įsigijimą. Viskas kas tiko HERO9 tiks ir naujajai HERO10! Argi tai ne puiku?

Geros naujienos vlogeriams bei asmenukių mėgėjams. Vaizdas per HERO10 veiksmo kameros priekinį ekranėllį bus matomas dar geriau. Didesnis atnaujinimo dažnis leis mėgautis malonesniu vaizdu priekiniame ekranėlyje darant „live stream’us” bei filmuojant ar fotografuojant save.

Dar viena smulkmena kuri gal ir nėra tokia ryški kaip kiti patobulinimai, tačiau tikrai ne mažiau svarbi - tai Jūsų laikas. Nuo šiol jis bus taupomas dar labiau. HERO10 pasiūlys Jums iki 30% greitesnį failų perkėlimą bevieliu būdu į „GoPro Quick” aplikaciją ir net iki 50% greitesnį failų perkėlimą naudojant USB laidą.

Verta paminėti, kad taupomas bus ne tik Jūsų laikas, bet ir tausojama gamta. HERO10 atkeliauja pakuotėje, kuriai pagaminti nenaudojamas plastikas! Pakuotė pagaminta iš 100% perdirbamų medžiagų, o viskas sudėta į daugkartinio naudojimo dėklą.

Norėtumėte įsigyti kamerą, tačiau vien šio aprašymo jums nepakanka? Kviečiame Jus išbandyti HERO10 gyvai ir nemokamai. Visada esate laukiami Promaksa parduotuvėse Vilniuje ir Kaune. Galėsite pačiupinėti, įjungti, ir patys patikrinti naujausią ir galingiausią GoPro kamerą - HERO10!

Susiję produktai