Šventinės nuolaidos, specialūs pasiūlymai nauja GoPro nuolaidos DJI nuolaidos Ekspozicinės / naudotos prekės nauja Likučių išpardavimas nauja Naujienos mūsų parduotuvėje nauja HERO10 veiksmo kamera nauja HERO9 veiksmo kamera HERO8 ir MAX veiksmo kameros nauja HERO7 veiksmo kameros HERO 6,5,4,3/3+ veiksmo kameros GoPro originalūs priedai ir aksesuarai Kitų gamintojų priedai ir aksesuarai Mavic 3 / Mavic 2 / Enterprise serija / Air 2 / Mini dronai DJI Air 2S nauja DJI Mini 2 nauja DJI CARE dronų draudimas DJI FPV sistema Matrice M300 / 200 / 600 platformos kūrėjams Phantom 4 RTK / Pro+ dronai nauja Robotas Robomaster S1 nauja Inspire 2 / PRO dronai Žaisliniai Tello dronai Spark dronai Ronin 4D / RS 2 / RSC 2 serija nauja OM5 stabilizatoriai telefonams nauja DJI Action 2 kamera nauja DJI Pocket 2 kamera nauja OSMO Action kamera nauja OSMO Pocket kamera nauja Hasselblad A6D-100c NIR / A6D-100c fotoaparatai GoPro filtrai GoPro kamerų laikikliai DJI kamerų priedai Filtrai DJI dronams Įvairūs priedai DJI dronams Priedai profesionaliems fotoaparatams Kiti aksesuarai NanLite šviestuvai ir aksesuarai nauja Lume Cube LED apšvietimas nauja Ledgo nauja Rotolight nauja Saramonic mikrofonai nauja Yurbuds ausinės sportui The Pirate Bay gero garso ausinės Rode mikrofonai nauja Tascam mikrofonai nauja JOBY priedai telefonams JOBY priedai veiksmo kameroms JOBY priedai fotoaparatams Populiarūs RAM laikikliai GoPro kameroms ir telefonams RAM B grupė - 1" ball RAM C grupė - 1.5" ball RAM D grupė - 2.25" ball RAM E grupė - 3.38" ball RAM HOL grupė vaizdo registratoriams, planšetiniams kompiuteriams, telefonams RAM Vehicle grupė Kiti RAM elementai Lowepro kuprinės ir dėklai nauja B&W International lagaminai MC Cases lagaminai ir kuprinės DJI dronams nauja HPRC Plaber dėklai ir lagaminai Kitų gamintojų dėklai Įvairių gamintojų dronai ir priedai Kitos įvairių gamintojų veiksmo kameros ZHIYUN stabilizatoriai išmaniesiems telefonams ir fotoaparatams bei priedai nauja Elektriniai paspirtukai ir riedžiai Pebble išmanieji laikrodžiai RC hobio prekės Promaksa - Get the BEST dovanų kuponai Atomos monitoriai nauja Wiral nauja Vallerret nauja EcoFlow nešiojamos baterijos nauja Atminties kortelės GNARBOX mobilus kompiuteris montažui PGYTECH priedai veiksmo kameroms ir DJI dronams Vidvie baterijų bankai ir papildomi priedai XSories ausinės ir įvairūs aksesuarai GoPOLE priedai veiksmo kameroms SP Gadgets priedai ir tvirtinimo elementai dviračiams SmallRig nauja NiSi nauja Pro-mounts nauja Hollyland nauja
GoPro HERO10 įspūdžiai po mėnesio
2021-10-20 |

Jau praėjo mėnuo, kai GoPro pristatė savo naująją HERO10 kamerą. Mes, kaip ir didelė dalis mūsų klientų, jau spėjome išbandyti GoPro HERO10 realiomis sąlygoms. Na o tiems, kurie dar neturėjo galimybės ištyrinėti šios puikios kameros, pabandysime perteikti įspūdžius bei naudingiausias šios kameros savybes.

Taigi, ką naujo mums siūlo GoPro HERO10?

Procesorius

Tai turbūt reikšmingiausias patobulinimas kurio susilaukė ši kamera.

Su naujuoju revoliuciniu GP2 procesoriumi, HERO10 veiksmo kamera dirbs nepriekaištingai! Šis procesorius visiškai be jokio vargo susitvarkys filmuojant net 5.3K raiška 60 kadrų per sekundę greičiu. Pastebėsite, kaip be jokio atsilikimo galite naudotis liečiamu ekranu, o filmuota medžiaga bus dar geresnės kokybės.

Su GP2 procesoriumi HERO10 veiksmo kamera tiesiog neturi lygių, kai kalbame apie greitį, kokybę ir patikimumą, ir tai tikrai galingiausia kada nors sukurta GoPro kamera!

Beje, senasis GP1 procesorius GoPro kamerose buvo naudojamas net nuo HERO6 kameros laikų. Technologijų pasaulyje tai be galo ilgas laiko tarpas, tad GP2 procesorius buvo tikrai visų laukiamas patobulinimas.

Kamera

Nuo šiol HERO10 savininkai mėgausis dar labiau realistiškesniais vaizdais ir natūralesnėmis spalvomis. Patobulinta 23 megapikselių sensorius leis jums filmuoti 5.3K raiška net šešiasdešimties kadrų per sekundę greičiu. Ir tai išties daug! 

Filmuodami su HERO10 išgausite stebinančios kokybės sulėtintus video, o 2.7K raiška jūs filmuosite net 240 kadrų per sekundę greičiu!

Negana to, galėsite atsipalaiduoti bandant užfiksuoti geriausius kadrus - tiesiog bet kada sustabdžius 5.3K raiška, 60 kadrų per sekundę filmuotą video, išgausite 15.8 megapikselių nuotrauką, o filmuojant 5.3K raiška 30 kadrų per sekundę greičiu - net 19.6 megapikselių nuotrauką.

Jei seniau vengėte filmuoti tamsiau apšviestose vietose, tai HERO10 pakeis jūsų požiūrį į tai. Šiuo klausimu GoPro tikrai pasistengė, tad naudodamiesi HERO10 tamsesnėje aplinkoje skirtumą pajusite iškart. 

HyperSmooth v4.0

HyperSmooth GoPro kamerose ne naujiena, tačiau HyperSmooth V4.0 yra tikra sensacija! Dar labiau patobulinti algoritmai leis HyperSmooth V4.0 užtikrinti kaip niekad gerą vaizdo stabilizavimą. HyperSmooth V4.0 taipogi puikiai suderinamas su GoPro Max Lens Mod’u, tad kad ir kokia aktyvia veikla Jūs užsiimsite, visada galėsite būti tikri, jog peržiūrėdami įrašą, jame nerasite nereikalingų vibracijų ar sukrėtimų, horizontas bus visada tiesus, o vaizdo stabilizacija aukščiausios kokybės. Pagal poreikį galėsite reguliuoti HyperSmooth V4.0 stabilizavimo intensyvumą, o nestandartinėse situacijos netgi visiškai jį išjungti.

Ir dar daugiau...

Daugelis spėliojome, koks gi bus naujasis HERO10 kameros dizainas, ir kaip paaiškėjo - jis visiškai nepakito. Ar tai blogai? Tikrai ne! Beje tuo labiausiai apsidžiaugs HERO9 veiksmo kamerų savininkai. Jiems įsigijus HERO10 nereikės galvoti apie pakartotinį papildomų priedų, tokių kaip kameros dėklų, baterijų ar ND filtrų įsigijimą. Viskas kas tiko HERO9 tiks ir naujajai HERO10! Argi tai ne puiku?

Geros naujienos vlogeriams bei asmenukių mėgėjams. Vaizdas per HERO10 veiksmo kameros priekinį ekranėllį bus matomas dar geriau. Didesnis atnaujinimo dažnis leis mėgautis malonesniu vaizdu priekiniame ekranėlyje darant „live stream’us” bei filmuojant ar fotografuojant save.

Dar viena smulkmena kuri gal ir nėra tokia ryški kaip kiti patobulinimai, tačiau tikrai ne mažiau svarbi - tai Jūsų laikas. Nuo šiol jis bus taupomas dar labiau. HERO10 pasiūlys Jums iki 30% greitesnį failų perkėlimą bevieliu būdu į „GoPro Quick” aplikaciją ir net iki 50% greitesnį failų perkėlimą naudojant USB laidą.

Verta paminėti, kad taupomas bus ne tik Jūsų laikas, bet ir tausojama gamta. HERO10 atkeliauja pakuotėje, kuriai pagaminti nenaudojamas plastikas! Pakuotė pagaminta iš 100% perdirbamų medžiagų, o viskas sudėta į daugkartinio naudojimo dėklą.

Norėtumėte įsigyti kamerą, tačiau vien šio aprašymo jums nepakanka? Kviečiame Jus išbandyti HERO10 gyvai ir nemokamai. Visada esate laukiami Promaksa parduotuvėse Vilniuje ir Kaune. Galėsite pačiupinėti, įjungti, ir patys patikrinti naujausią ir galingiausią GoPro kamerą - HERO10!

Susiję produktai