Išbandėme pirmąją GoPro Fusion 360° kamerą Lietuvoje
2017-12-14 |

Pagaliau gavome naująją ir ilgai lauktą GoPro Fusion kamerą. Išpakavome, išbandėme tikėdamiesi aukštos kokybės GoPro - ir likome labai maloniai nustebinti pradedant skoningo pateikimo ir žinoma vaizdo kokybe. Unikali lęšių pozicija padėjo išspręsti visas sudėtingo proceso - sferinio vaizdo - sujungimo problemas - nepastebėjome nei išsiliejimo sujungimuose, nei pačių sujungimo linijų. Esame išbandę ir kitų gamintojų 360° kameras ir galime drąsiai teigti - GoPro Fusion yra užtikrintai pora žingsnių priekyje.

Nors ir naujo koncepto, bet Fusion kamera vistiek yra GoPro - vos paėmus į rankas jaučiasi tvirtas korpusas, formos faktorius ir kompaktiškas dydis leido išsaugoti pagrindines veiksmo kamerų savybes – atsparumą vandeniui, dulkėms ir purvui.

Taigi, jei ieškote veiksmo kameros atveriančios naujus filmavimo horizontus - sekite mus Facebook'e ir Instagram'e - įkelsime video pavyzdžių - galėsite įsitikinti, jog GoPro Fusion išties verta jūsų dėmesio.

P.S.
Turime paminėti, kad naujos galimybės reikalauja ir atitinkamų techninių galimybių: jūsų kompiuteris turėtų būti pasiruošęs diddeliems aukštos kokybės video duomenų srautams, į kamerą vienu metu dedasi dvi greitos microSD atminties kortelės, o telefonas, su kuriuo susijungtų kamera, taip pat turi būti galingas (iPhone 6 pajėgumų nepakanka).

Su Pagarba,
PROMAKSA

Susiję produktai

 • GoPro Fusion
  išparduota
  Nebegaminama
  GoPro Fusion 360 kamera

  Naujoji GoPro 360 kamera, suteikianti neįtikėtinas galimybes nufilmuoti tai, ko anksčiau padaryti buvo neįmanoma tik su viena kamera.

  629,99 €