Garso įrašymo sistemos ir mikrofonai „Saramonic“ - kokybiškam garsui
2020-03-20 |

Sparčiai populiarėjant vlogerių ir laidų vedėjų erai, išradėjams reikėjo priimti sprendimą - sukurti technologiją, kuri filmuojant garsą padarytų aiškų, be jokių trikdžių. Net 1 bilionas valandų yra peržiūrima Youtube vaizdo įrašų per dieną ir tai yra antra labiausiai lankoma svetainė pasaulyje. Todėl kūrėjai turi atsižvelgti į vaizdo įrašo kokybę, kad kuo daugiau vartotojų peržiūrėtų būtent jų turinį.

Kuomet yra kokybiškas vaizdas, jam reikalingas garsas - be jokių pašalinių garsų. Mikrofonų gamintojas „Saramonic“ pateikia aukščiausios klasės garso įrangą, kiekvienam norinčiam įrašyti raiškų garsą. Prekės ženklas „Saramonic“ gamina laidinius ir belaidžius mikrofonus, skirtus DSLR fotoaparatui, DV vaizdo kameroms, taip pat prietaisus, skirtus išmaniųjų telefonų garso kokybei pagerinti ir pan.

Vienas iš siūlomų produktų yra Saramonic VmicLink5 (TX+RX) bevielė garso įrašymo sistema. Jeigu norite filmuoti vaizdo įrašą lauke, tarp vėjo šniokštimo, upelio tekėjimo, vandenyno ošimo ir pan., ši garso sistema vienas iš geriausių pasirinkimų. Išskiriamos svarbiausios savybės:

 • Nėra pašalinio garso, kurį dažniausiai sukelia vėjas, kiti prietaisai ir pan. Todėl esant labai triukšmingoje lokacijoje, girdėsis tik tai, ką filmuojate. 

 • Balsas girdimas aiškiai ir kokybiškai. Komplekte yra mikrofonas su apsauga nuo vėjo. Puikus pasirinkimas interviu kūrėjams, vlogeriams, laidų vedėjams.

 • Ši belaidė mikrofono sistema naudoja naują 5.8 MHz diapazono perdavimo technologiją, aukštos kokybės garsui perduoti. Siųstuvas nuo imtuvo gali būti 30 metrų atstumu, todėl patogu vaikščioti, nevaržant savęs.

 • Vienas imtuvas, tuo pačiu metu, gali dirbti su trimis siųstuvais. Ši savybė naudinga filmuojant DSLR vaizdo įrašus, filmus, televizijos laidas, transliacijas, interviu, įrašant garsą lauke, ir pan. 

 • Saramonic VmicLink5 (TX+RX) bevielė garso įrašymo sistema turi vieną siųstuvą ir vieną imtuvą. Imtuve galima pasirinkti mono arba stereo būdą, taip pat yra lizdas ausinių prijungimui.

 • Su pasukama antena galima nustatyti reikiamą kryptį, kad būtų užtikrintas kokybiškas garsas.

 • Komplekte yra įkraunama ličio jonų baterija, tiek siųstuvui, tiek imtuvui. Įrašo net iki 6 valandų trukmės garso įrašą.

 • Garso įrašymo sistema sukurta dokumentinių filmų kūrėjams, žurnalistams ar vaizdo įrašų kūrėjams, kuriems būtina laisvai judėti. Su šia sistema greitai ir patogiai įrašysite kalbą, ir dialogą tiesiai į savo sisteminį arba DSLR fotoaparatą.

Kitas gamintojo produktas yra Saramonic SR-WM4C VHF Camera-Mount belaidė mikrofono sistema, kurią naudoja vlogeriai, mobilioji internetinė žiniasklaida. 

 • Komplekte yra siųstuvas ir imtuvas bei mikrofonas. Prietaisą lengva valdyti ir tai yra puikus pasirinkimas, norint investuoti nedidelį biudžetą į garso įrašymo įrangą. 

 • Mikrofoną galima pritvirtinti prie drabužių, arčiau kalbančiojo burnos, tuomet garsas bus raiškus ir kokybiškas. Garsas įrašomas 60 metrų atstumu. Įrašant į mikrofoną, kalbančiųjų balsas labai aiškus, be pašalinių garsų.

 • Platus išvesties laidų pasirinkimas (tiekiamas atskirai) leidžia prijungti imtuvą prie išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių, veiksmo kamerų ar kompiuterių. 

 • Ryšiui netrukdo judantys objektai, pavyzdžiui, pravažiuojantys automobiliai, todėl atliekant žurnalistinį reportažą, iš miesto gatvių, nekils jokių garso trikdžių.

 • Garsą galima įrašyti iki 5 valandų trukmės. Siųstuvo ir imtuvo šviesos diodų lemputė rodo baterijos veikimo laiką. Baterijos yra 2 AA tipo. Taip pat baterijos yra keičiamos, todėl galėsite naudotis prietaisu tiek, kiek reikės.

 • Keturi pasirenkami dažniai padeda nustatyti tinkamą kanalą, kuris padės įrašyti aiškų garsą, be trikdžių.

 • Imtuve yra ausinių išvestis, kuri suteiks galimybę išklausyti garsą realiuoju laiku.

Profesionalus vaizdo turinys privalo būti ne tik kokybiškas vaizdu, bet ir garsu. Saramonic SmartMixer - Audio Mixer/Adapter Kit, skirtas Android ir IOS programinei įrangai. Komplekte yra mikrofonai, įrenginio laikiklis ir aliumininė rankena, su kuria labai patogu laikyti mobilųjį įrenginį. Tai kompaktiška garso įrašymo sistema, turinti 9 voltų bateriją, 2 stereo MIC/Line ir 1 mini - XLR  mikrofono įvestis. Jeigu norite filmuoti vlogą ar kelionės akimirkas, šis mikrofonas yra viena iš priežasčių pagerinti turinio kokybę.

Saramonic LavMicro Di Lavalier mikrofonas specialiai yra sukurtas iOS programinei įrangai. Puikiai tinka norintiems kompaktiško, įvairiomis kryptimis įrašančio garsą ir profesionalaus mikrofono bei norint įrašyti interviu, pristatymą, podcast’ą ar susitikimų pokalbį, tiesiai į mobilųjį Apple telefoną. Veikia su visomis programėlėmis ir sveria vos 25 gramus. Jį galima prisegti prie drabužių, laido ilgis yra 1,9 m., todėl jeigu įrašymo metu Jums reikia judėti ar laikyti „selfie“ lazdą - prietaisas puikiai tam tinka. Geriausia yra tai, jog jo įkrauti nereikia, nes jis tvirtinasi prie telefono ir taip yra naudojamas neribotą laiką. 

Saramonic Smartmic +Di mikrofonas yra sukurtas iOS, Android programinei įrangai. Mikrofonas yra skirtas pagerinti filmuojamų vaizdo įrašų garso įrašo kokybę, kuriuos įrašote savo išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Mikrofonas yra mažas, sveria 40 gramų. Jame yra naudojamas kryptinis TRRS mikrofonas, kuriame įrašomas garsas, iš bet kokios pusės, esant dideliam vėjui ar bet kokiems trikdžiams, suteikia galimybę gauti garsą be pašalinio garso, uždengiant mikrofoną specialiu pūkuotu, medžiaginiu gaubtu. Jo taip pat nereikia įkrauti, nes jis jungiasi prie išmaniojo prietaiso. Šis prietaisas tinka muzikantams, žurnalistams ar tiesiog paprastam garso įrašymui.

Saramonic SR-XM1 mini mikrofonas skirtas fotoaparatui, vaizdo kamerai, belaidžiam mikrofono siųstuvui, skaitmeniniam įrašymo įrenginiui, GoPro kameroms ir kitiems įrenginiams su 3,5 mm TRS lizdu. Jis turi pagerintą jautrumą triukšmui, patogaus dizaino, su poroloniniu gaubtu. Šis mini mikrofonas yra nebrangus, tačiau labai naudingas tiems, kurie kuria nedidelio biudžeto turinį arba tiesiog nori turėti kokybiško garso atostogų vaizdo įrašus. Jis suderinamas su „Saramonic UWMIC9“, „UWMIC10“ ir „UWMIC15“ siųstuvais, „SmartRig +“ serija ir „LavMic“. „SR-XM1“ , taip pat yra „CaMixer“ ir „SmartMixer“ mikrofonų priedas. Jo nereikia įkrauti ir nereikia jokių baterijų, tiesiog įstatyti į prietaisą, ir lanksčiai naudoti reikiama kryptimi.

Susiję produktai