Naujoji kurpinė iš Lowepro, skirta DJI Mavic Pro
2017-10-17 |

Esame išbandę daugelio gamintojų kuprines, bet šį kartą esame gerokai nustebę kokią ergonomišką ir kokybišką kuprinę sukūrė Lowepro bendradarbiaudama kartu su dronų pilotais.

Pristatome jums Lowepro Dronguard BP 250 for DJI Mavic PRO 130€

Puikiai priglundanti prie nugaros ir labai tolygiai pasiskirtis svoris.

Gertuvę laiko elastinė kišenė. Nenaudojant jos ji nėra išsipūtusi ir nekaba kaip maišas. Jos yra dvi, po vieną iš kiekvienos pusės.

Kurpinė turi vieną pagrindinį skyrių ir keletą papildomų. Į vieną iš jų mes pabandėme įsidėti DJI Spark. Puikiai tilpo ir dar tuputi liko vietos. Gamintojo rekomendacijos yra įvairios, siūloma čia talpinti veidrodinį fotoaparatą ar keletą GoPro kamerų. Mūsų manymu ši vieta bus individuali kiekvienam vartotojui ir bus puikiai išnaudota.

Pagrindinis Skyrius į kurį mes sutalpinome visa DJI Mavic PRO Fly More Combo ir dar liko vietos improvizacijai kraunantis viską nuo lentynos :)

Atverčiamos kuprinės dalyje esanti dėtuvė gali būti nuimama, ji pritvirtina su "velcro"

Drono pozicija kuprinėje numatyta per vidurį. Mūsų išdėstymo variante dronas pasuktas šonu, taip sukuriant papildomos vietos trims papildomoms kišenėms.

Į tris papildomas kišenes kurias sukūrėme įdėdami droną šonu, įdėjome dvi dėžutes naujų propelerių, baterijų krovimo mazgą ir automobilinį įkroviklį.

Atidarytoje kuprinėje viskas labai greitai pasiekiama, nieko nereikia dėti dviem aukštais.

Pultui numatytoje vietoje yra paminkštinimas apsaugantis nuo deformacijų. Šioje vietoje pultas tikrai bus saugus.

Nuimamoje dėtuvėje įsidėjome atsarginius propelerius o užsegamoje kišenėje sudėjome DJI Mavic PRO pulto laidus, kurie retai naudojami, bet visada rekomenduojame turėti kartu.

Kaip gamintojas ir deklaruoja, čia puikiai galima sutalpinti daug baterijų. Šį kartą mes įsidėjome penkias išmaniąsias baterijas.

Kuprinės pakietintas paviršius puikiai atstoja pakilimo aikštelę, jei nėra saugios vietos pakilimui.

Net ir pilnai pasikrovus kuprinę, ji nevaržo judesių ir leidžia susikaupti skrydžiui.

Kuprinė turi dvi papildomas tvirtinimo sagtis, viena iš jų prilaikys svori ant jūsų klubų o kita ties krūtine kurių aukštis gali būti reguliuojamas. Sagtys yra pritvirtintos ant elastinių diržų, tai padidina komfortą ir nesukelia įsirėžusių diržų jausmo.

Net ir stačiomis atidarius kuprinę iš jos nepabirs daiktai, dėka gilių ir standžiai užspaustų kišenėlių.

Kuprinės matmenys yra 29 x 17 x 47 cm o tuščios svoris vos 1,3kg.

Kuprinės užtrauktukus yra visiškai lengva sugriebti, dėka prailgintu ir guminių užsegimų.

Kairėje petnešoje yra speciali dėtuvė išmaniajam telefonui. Ji tikrai nebus lengvai prieinama ilgapirščiams.

Ši kuprinė taip pat talpina ir iki 15 coliu nešiojama kompiuterį bei planšetę kurios dydis gali būti iki 10 colių.

Viskas supakuota ir užsegta. Mes labai džiaugiamės suradę naują kuprinę savo DJI Mavic PRO dronui. Jei norėsite pamatyti ir pabandyti gyvai, užsukite į mūsų parduotuves Vilniuje ir Kaune, jau netrukus jos pasirodys prekyboje.

Su Pagarba,
PROMAKSA

Susiję produktai